Evli adam karısı ve ben?

Gizli Üye

Ben bosanmis 36 yaşında bir kadınım. Yaptigim doğru değil ama hislerime engel olamadım. Hoslandim ama oda buna fırsat verdi. Ayni yerde çalışıyoruz o doktor. Karısıyla aynı yerde. Bu bana başlarda ismimin sonuna cigim li konuşuyordu. Bana temas etti koluma omzuma. Msjim gelmedi dedim gel otur yanıma bak dedi. Izinden geldim hoş geldin dedi yanımdaki arkadasa demedi. Elbise giydim beni baş aşağı suzdu. Ben onu farketmesem bile o farketti hastaları bırakıp yanima geldi nasılsın dedi.

3 gündür iş için yanına gidiyorum karisi da odasında ama bana gelme falan demedi. Karisi yanımızda iken de birbirinize bakışmalar oldu. Adam bence ona ilgimi de anladi. Dun soyle bir konuşma geçti aramizda. Senin iş için gelmene gerek yok hastayı gönderebilirsin dedi. Bende mesaj attim ilk defa geldim bidaha hastayı gönderirim iyi gunler.. Yani soğuk bir mesaj bu msjin üstüne sen buralara kadar yorulma yazmis. Sonra ilk defa mesai dışında iş ile ilgli mesaj atmis.

Onun bosansin ya da yatayım dusuncem yok beni arzulamasi istemesi hoşuma gider. Sizce durum ne? Ben kendimi baya çekmeyi düşünüyorum fiziken de iyice güzelleşi p adami köpek etmek... Sizce durum ne adam ne yaptı yapmaya calisiyir? Karısından azar yedimi? Hala beni istiyor mu?

Güncellemeler
1 ay
Adam kekeledi benle konuşurken. ya şu son bikac gündür olanlar bu şekilde Adam benden vazgecmezmi
Güncellemeler
1 ay
Bu olaylardan sonra adam hala benle ilgilimi
Evli adam karısı ve ben?
20 Cevap