Bir erkek, özellikle de koç burcu erkeği, neden konuşmayı bitirdikten on gün sonra mesajları iki taraflı bir şekilde siler?

Gizli Üye
Arkadaşlar merhaba. Ben sosyal medyadan biriyle tanışmıştım. 31 Ocak 3 Şubat 'a kadar konuştuk. Her şey iyi hoş ama adam rus. İşte sohbet muhabbet çok güzel. Amerika'da yaşıyor. İnstada takipleştik, Telegram dan konuşuyoruz falan. saat farkı yüzünden bazen uykulu oluyordum. işte bana ilk tanıştığımızda sanal arkadaşlık gibi bir şey sormuş ben de oluruz demişim fark etmemişim. Dört gün sonra bana dediki biz o şekilde arkadaşız. Ben dedim ne diyorsun ya sen hayır fark etmemişim öyle bir şey kabul ettiğimi dedim. O söyledi ki şimdi anladım. Neyse ben de iyi günler dedim konuşmayı kestim. Instagram'dan takipten çıktım. Ama telefonla falan konuşurken çok iyiydik çok gülüyorduk. İyi anlaşıyorduk. Telegram'daki mesajları iki tarafı sildigini gördükten sonra nedense beni Instagramda stalkladığını düşünüyorum. Ne zaman online olsam o da oluyor falan. birkaç gün önce paranoya yaptığımı düşünüyordum ama mesajları sildigini fark ettikten sonra nedense bana geri yazıcak diye hissediyorum. bir de telefonla konuşurken hani çok tatlıydı asla başka konulara sapmazdı neden böyle oldu ki? Her şeyden konuşmuştuk. Gerçekten ondan etkilenmiştim
Bir erkek, özellikle de koç burcu erkeği, neden konuşmayı bitirdikten on gün sonra mesajları iki taraflı bir şekilde siler?
7 Cevap