Eşim balayına, eski eşi ile gittiği balayı yerine götürmek istedi. Normal mi bu?

Gizli Üye

Arkadaşlar, kafam çok karışık nasıl davranacağımı bilmiyorum lütfen çözüm odaklı bişeyler yazın

Olay şöyle ( not: eşim benden önce 1 yıllık bi evlilik süreci olmuş.) biz düğün planı balayı planı yaparken bana kapadokyaya hiç gittin mi dedi. Ben de gitmedim dedim oraya gidelim ben gittim güzel yer falan dedi, ben de olur dedim öyle yaparız dedim. Öğrendim ki eski eşi ile de balayına oraya gitmiş. Sonra tartıştık baya konu kapandı. şu an düğünüme 1 ay kaldı balayı planı yapmak istiyor. Ama ben soğudum hiçbiyere gitmek istemiyorum onunla. Hevesim kaçtı, sürekli acaba lar içersindeyim bu durumu nasıl atlatabilirim. Yani tek balayı da değil, bazen düğün için heyecanlanmadığını görüyorum sanki olup bitsin gibi bazen de bakıyorum benden heyecanlı davranıyor. Benim hiçbişeye hevesim kalmadı yani şu an artık ben de her şey olup bitsin gitsin derdine girdim. Sorun ben de mi acaba?

Eşim balayına, eski eşi ile gittiği balayı yerine götürmek istedi. Normal mi bu?
33 Cevap