2 ay sonra 26 yaşındayım. Başkasını bulmam evlenmem falan 30 olur diyerek eski nişanlımla barışmayı düşünüyorum. Yanlış mı?

Gizli Üye

2 yılımı verdim.. Epitim hayatım mahvoldu iş hayatım bitti toparlamam 3 4 yılımı alır en az... O kişiyle çok mutluyduk ta ki annesi ve bazı insanlar ilişkimize karışana kadar ilişki çorba oldu resmen ve artık bana eskisi gibi özenli davranmıyor bensizlikten korkmuyordu... Sonra nişanlandık annesinin lafıyla nişan attı 2 3 hafta sonra geldi barışmak istedi kabul etmedim etmiyorum da aama aklımın bir tarafıda evlen gitsin diyor bilmiyorum... Lütfen yardım edin yanlış kararlar vermek istemiyorum

Güncellemeler
2 ay
Arkadaşlar bakın size durumu şöyle anlatayım.
26 yaşındayım 2 aya
Herkes beni üniden mezun sanıyor ama mezun olmama 2 3 yıl var...
Satış danışmanıydım ordan ayrıldım nişanlım yüzünden..
Çok çok küçük bir yerde oturuyorum..
Bulunduğum yerde hiç arkadaşım yok..
Hiç dışarı çıkmıyorum zaten bu halde nereye çıkıyım kiminle çıkıyım...
Bunlar yetmezmiş gibi stresten sinirden 14 kilo aldım :( 36-38 bedenden 42 bedene çıktım
Güncellemeler
2 ay
İlk 8 9 ay her şey harikaydı bakmaya kıyamazdı bana ama sonra annesini dinledi annesi girdi o bu girdi derken ilişki çorba oldu 2 kişi değilde 20 kişi yaşadık resmen.. Sonra bana karşı sert, katı ve sevgisiz olmaya başladı. Kalan 1 yıl o ilk zamanlardaki çocuğu o gözlerinde ki ışıltıyı bir kaç kex nadir gördüm... Kendiside bana diyor aynı şekilde sen eskisi gibi misin hiç güzel konuşmuyorsun vs vs... Ne onun ne benim ailem istemiyor. Bende evleneyim olmazsa ayrılırım en azından çocuğum olur
2 ay sonra 26 yaşındayım. Başkasını bulmam evlenmem falan 30 olur diyerek eski nişanlımla barışmayı düşünüyorum. Yanlış mı?
46 Cevap