Sevgilim tam bir anne kuzusu, sürekli annesiyle. Ara verdik sizce tamamen bitirmeli miyim?

Bir buçuk yıldır beraberiz birbirmizi çok seviyoruz ilişkimiz mükemmel gidiyor. Ancak erkek arkadaşım öğrenci evinde olmasına rağmen annesi babasını terk edip onunla yaşıyor. 21 yaşındayız. Annesi benimle ilk ayımızda zorla tanıştı ve sürekli bir şekilde ilişkimize dahil oluyor oğlunu sevgilisi olarak görüyor günde 20 kez araşıyorlar sürekli birbirlerine seniseviyorum diyorlar en anlamadığım kısmı: ikimiz de tıp okuyoruz, annesi lise mezunu ve sevgilimin ders kayıtlarını dinliyor ve beraber tıp derslerini çalışıp soru çözüyorlar!!! Bu ana kuzuluğu fszla geldi hepimiz annemizi çok seviyoruz ama sevgilimle ilişkimiz ciddi sorunlu. Ruh hastaları. Bu problemi 1 yıldır çözeceğim diyor ama gün geçtikçe daha da kötüleşiyor şimdiden kaynana kesildi bana oğlumdan uzak dur mesajı falan atmıştı geçen sene de. Sevgilim zqmanla geçeceğini söylüuor ama beni oyaladığını düşünüyorum. Şimdilik ara verdim ama çok seviyorum. Napmalıyım sizce evlenme yolundaydık…?

Sevgilim tam bir anne kuzusu, sürekli annesiyle. Ara verdik sizce tamamen bitirmeli miyim?