Hiç arkadaşım yok canım sıkılıyor konuşalım mı?

dmla17
Mesela aşağıdaki sorulardan veya konulardan bir tanesini seçebilirsiniz;
Mesela ben çok takintiliyim o yüzden arkadaşlar var ama çok takıntılı olduğum için hepsi uzak sık sık görüşmüyoruz zaten hepsi evlendi hepsinin çocuğu var o yüzden olabilir mi?
Birde şey var eski sevgilimi buldum eşinden ayrılmış diğer eski sevgilim de eşiyle sürekli kavga edip bana yazıyor diğeri de çok yalnız hala evlenmemiş geçenlerde geldi bende bana yaptıklarını hatırlıyorum deyip engelledim. Böyle 4 5 tane daha var ama hepsini anlatamam Zaten okumuyorsunuz?
Ben bu yalnızlığımı ne yapcam birde ben evde kaldım he hazır başlamışken şunu da sorayım ben 30 yaşındayım ve geçirdim hastalıklar yüzünden birçok kişi ile birlikte oldum çünkü boşluktaydim ve çok yalnızdım ben bir daha evlenemem değil mi hastayım zaten hiç kısmetim çıkmıyor.
Bir planım var kısmetim çıkmıyor ama sizce mantıklı mı diye sizlerle sormak istedim geçen yıl kpssye girdim Orta öğretim kpss hiç matematik sorusu yapmadım halde birde 26 soru eksik yaptım süre yetmedi ona rağmen 69. Küsuratlı bir puan almıştım kpssyi kazanıp ayrı eve çıksam birde kendime köpek alıp yeni bir hayat kursam mantıklı olur mu?
Tayfun ya ben tayfuna çok aşığım son sevgilim hala unutamıyorum ama o şu an sözlendi yakında evlenecek moralim çok bozuk zaten bana artık hiç bakmaz ben 87 kilo oldum o 69 kilo sınavı kazanırsam o bana gelir mi?
Hiç arkadaşım yok canım sıkılıyor konuşalım mı?
14 Cevap