İstediğim davetiye için "Buna 2 bin TL versem babam hesap sorar." dedi. Ailesinin sözünden çıkamayan erkekle evlenmek doğru olur mu?

Gizli Üye

Nişanlıyız. Düğün davetiyesi için istediğim davetiyeyi anlattım siz öyle pahalı davetiye mi bastırdınız dedi. Buna sen mi karar vericen dedi. Kim vericek kararı annen baban mı dedim. Davetiyeye 2 bin TL versem babam hesap sorar dedi. Annenin babanın hala sözü altındasın davetiyeyi çalıştığın paradan verebilirsin bu konunun masaya taşınıp evde toplantı yapılmasına gerek yok dedim. Ben annemle babamla hareket ediyorum diyo ve gece gece şu an çıldırıyorum. Sen tek başına büyüdüysen o senin ailenin hatası benim ailem benim arkamda diyo. Herşeyin fazlası zarar dedim. Sen bi birey olamamışsın bişeyin ucundan tutup davetiye parasını sen versen bu kaosa girmicektim dedim. Kafayı yicem şu an. Normal mi bu durum yaaaa. Sürekli ailesiyle hareket ediyor

İstediğim davetiye için "Buna 2 bin TL versem babam hesap sorar." dedi. Ailesinin sözünden çıkamayan erkekle evlenmek doğru olur mu?