Sevgilimi iş yerindeki danışma kızdan kıskanıyorum, ne yapmam lazım?

Gizli Üye
Sevgilimin iş yerinde danışma bir kız var bende onu kıskanıyorum sevgilim de biliyor. Sevgilim 23 kız 29 yaşında ama daha Ufak duruyor 25 falan. Uzak dur konuşma falan dedim sen karışamazsin lafları etti. Çünkü ben eski iş yerimde bi abi ile konuşuyordum ama adam patron gibi bişeydi bide herkesin içinde konuşurduk. Sen konuştun bende konuşurum diyor. Bugün öğrendim ki birbirini wp ya eklemişler. Sil diyorum lazım olur silmem diyor üstüne gittim engelledi benii
Sevgilimi iş yerindeki danışma kızdan kıskanıyorum, ne yapmam lazım?