Erkek arkadaşım bana hiç çiçek almıyor, beni önemsemediğini düşünüyorum. Haksız mıyım?

Gizli Üye

Ya insan bi kere de olsa almaz mı? Ona defalarca belirttim almasını. Ben onu mutlu edecek hediyeleri her zaman almaya çalışırım. Böyle yapınca beni önemsemediğini düşünüyorum, haksız mıyım? Neymiş çiçeğe para vermek çok saçmaymış.

Erkek arkadaşım bana hiç çiçek almıyor, beni önemsemediğini düşünüyorum. Haksız mıyım?