İlişki tecrübesi olan erkekler bu soruya bakabilir mi?

Gizli Üye

Sevgilim ile Ayrıldık sildim her yerden. İnstagramda bir erkek ekli bende bizim uni. den sınıf arkadaşımızdı ama samimiyetim hiç yok.
Senelerdir 10 senedir ekli ama mesajlaşmamız yoktu takipte etmiyorum kendisini. Ayrıldığım sevgilim ile ekliler onlar. Tek ortak arkadaşımız hatta o. Bu ortak arkadaş olan erkek mesaj atmış dün ilk defa.
Senelerdir yazmayan bu erkeğe o mesaj attırmış olabilir mi sizce

İlişki tecrübesi olan erkekler bu soruya bakabilir mi?