Sizce bununla olur mu başarabilir miyim? Zor gibi geliyo fikir verir misiniz?

Gizli Üye
Hoşlandığım bi çocuk var fakat ailemin erkek fertlerinin arkadaşı babamın ve dayımın falan fakat ben bayadır o çocuktan hoşlanıyorum bi kaç kez konuşmuşluğumuz da oldu babam ve dayım gilin yanında kardeşim diye hitap etti 1-2 kez ama onlar yokken kardeşim diye hitap etmedi. Onunda beni beğendiğini düşünüyorum ama arada babam vs olduğu için çok zor ve adım atacağını da pek sanmıyorum, geçen gün 15-20 dk boyunca beraber oturduk onun çalıştığı yere gittim ve normal sohbet ettik kardesim diye hitap felanda etmedi bi sekilde konusmak istiyorum sizce napmalıyım nasil yapmalıyım?
Sizce bununla olur mu başarabilir miyim? Zor gibi geliyo fikir verir misiniz?