24 yaşıma kadar hiçbir kadınla el ele bile tutuşmadım. Bu anormal mi? Flörtüm olursa bunu ona söylemeli miyim?

Erlike
Ahlakli ve efendi biri olmaya çabalıyorum hayatta, dis görünüşüm de normal. Bu yuzden resmi koyuyorum. Tanıştığım kadınlar oldu, ya onlar belirli bir his besleyemedi ya da ben. Sonuç olarak kimseyle el ele tutuşmadim, bir kadın bana dokunmadı, öpmedi. Bazen düşündüğümde bana bunlar fazla geliyor. Gordukce etrafimda ciddi manada üzülüyorum. Aski fiziksel temasta aramiyorum yalnizca. Ams bu bile fazla geliyor. Yani bu zamana kadar neden olmadı diye kızıp üzülüyorum. Anormal durum mu? Ne olabilir sebebi? Hiç çözemedim bunu ben
24 yaşıma kadar hiçbir kadınla el ele bile tutuşmadım. Bu anormal mi? Flörtüm olursa bunu ona söylemeli miyim?