Sevgilim Enes Batur fanı ve bu yüzden ilişkimiz iyiye gitmiyor, ne yapmalıyım?

Gizli Üye
kizlar merhaba.. sevgilimle uzun suredir mutlu bir iliski icindeyiz fakat kendisi agir enes batur fani oldugu icin artik iliskimiz kotu yerlere gitmeye basladi. film izleyelim diyorum onun filmini aciyor surekli onun sarkilarini dinliyoruz kafayi yiyecegim yardim edin ne yapmaliyim
Sevgilim Enes Batur fanı ve bu yüzden ilişkimiz iyiye gitmiyor, ne yapmalıyım?