Niye özlemeye başladım onu?

Biriyle tanıştım, iki hafta her gün konuştuk gece olana kadar. Buluşmaya karar verdik ve buluştuk. Arabaya bindiğimde bana tatlı olduğumu söyledi ve beni ısırmak istediğini. Her şey çok iyiydi, beraber çok güldük, kendisi boks yapıyor ve beni izlemeye davet etti. Ben şakasından yok gelmem dedim oda dedi ki ben seni davet ettim istemiyorsan gelme felan dedi bende şakasından omzunu dövdüm oda güldü…. Buluştuktan sonra ama bana hiç mesaj atmadı, ben yazınca da saatler sonra yazdı. Sonra aradım cevapsız bıraktı, işteydi diye çok üstüne gitmedim. İki saat sonra yine aradım ve hemen açtı, çok normal konuştuk ve benim tatlı olduğumu da söyledi. Günde neler yaptığımı sordu, nasıl olduğumu vs. Sonra bekle bi diyip kapattı. Bekledim bekledim arayan olmadı sonra yazdım ne zaman arayacaksın diye işim var dedi, sonra yine bekledim, başı ağrıdığını söyledi. Yemin etti buna ama bana benimle konuşmak istemiyor gibi geldi, beğenmemiş olabilir diye. Ertesi gün ona onunla konuşmayı tamamen bitirmek istediğimi söyledim, hiç cevap vermeden sildi beni…… konuştuğumuzda bana demişti ki, biri onu üzerse veya sinir ederse oda o kişiyi daha fazla kırarmış. Bundan dolayı böyle yapmış olabilir mi? Veya cidden benden mi hoşlanmadı, anlamıyorum. Tekrar aramak istiyorum onunla konuşmak istiyorum ama ne kadar doğru olur bilemiyorum
Niye özlemeye başladım onu?