Eski sevgilim asker, depremzedelere yardım için Kahramanmaraş'a gitti. Aklım bir yandan da onda, mesaj atsam saçma olur mu?

Gizli Üye
Eski sevgilim asker depremzedelere yardım için Kahramanmaraş'a gittiler görev için aklım bir yandan da onda mesaj atsam saçma olur mu?
Güncellemeler
1 yıl
Yazdım arkadaşlar hepinize teşekkür ederim iyi ki varsınız cesarete ihtiyacım vardı.
Eski sevgilim asker, depremzedelere yardım için Kahramanmaraş'a gitti. Aklım bir yandan da onda, mesaj atsam saçma olur mu?