Eski sevgilim ile buluşup konuştuk, sizce beni çağırmasının ve sohbet etmemizin altında ne yatıyor olabilir?

Gizli Üye

2 gün önce eski sevgilim ile buluştuk (o istedi) Ona dair tüm hislerimi kaybettim, ondan sonra hızlı bir hayatım oldu. Onun düzenli bir ilişkisi olmuş ama adam psikolojik olarak güçsüz tavırlar sergilemeye başlayınca bir soğuma yaşamış, sen dibe batsan da bu kafalara girmezdin vs dedi. Tekrar denesek mi falan demedik o kendini anlattı, ben kendimi... Sizce beni çagırmasının ve sohbet etmemizin altında ne yatıyor olabilir? Duygusal herhangi bir şey hissetmedim, normal bir arkadaş gibi dinledim

Eski sevgilim ile buluşup konuştuk, sizce beni çağırmasının ve sohbet etmemizin altında ne yatıyor olabilir?