Hem efendi hem de yakışıklı bir erkek ama âdetlerimiz farklı?

Gizli Üye
Yeni sevgiliyiz ben çok güzelim kendimi övmek için demiyorum onun gözünden ve etraftan duyduğum sözler ile söylüyorum ve kendisi çok yakışıklı , efendi herhangi bir küfürünü ne duydum ne ettim tam aradığım erkek diyebilirim. Bu zamana kadar az sevgilisi olmuş ve her teklif eden kızla konuşmamış birisi, Erzurumlu annesi dadaş babası Kürt
Ama mesajlaşırken ve telefonda konuşurken dilinden dolayı bazen zor anlıyorum onu ama o bana kendisini anlatmak için her şeyi yapıyor bıkmadan anlatıyor kendisini açıklıyor. 2 sevgilisi olmuş 20 yaşında bir genç ve bazen bir çocukla sevgiliymişim gibi hissediyorum eğitimi yarıda kalmış lise okumamış birisi bu benim için hiç problem değil tabiki de karakterini seviyorum. Benim de 3 sevgilim oldu ama elime erkek eli değmedi 18 yaşındayım birbirimizi bulduk diyebiliriz evlenmek istiyor hatta 19 yaşında yüzük takalım bizim âdetler böyledir kapanmalısın bize göre diyor çok dinine düşkün birisi ve bu benim çok hoşuma gidiyor ama kapanmayı düşünmediğimi söyledim biraz âdetlerimizden ve dilimizden problem yaşıyoruz gerisi çok iyi çok romantik birisi eğer kapanmazsan akrabalarım laf eder sen üzülürsün ben de sana kıyamam başka yere taşınırız diyor ama kapanmanı ben de isterim namaz kılarız falan diye söylüyor çok güzel ama hani içimden kapanmak gelmiyor ama o kapan kapanma seni seviyorum diyor. Sizce bu aileler sorun olur mu? ilişkimiz yürür mü? Siz yürümez diyince çocukla ayrılcak değilim.
Sadece başkalarının görüşünü merak ediyorum ve Erzurumlu birisi ile sevgili olmak nasıl bir şeydir siz benim ne demek istediğimi anladınız lütfen düzgün cevaplar verilsin
Hem efendi hem de yakışıklı bir erkek ama âdetlerimiz farklı?