Birini evliliğe ikna etmek için ne gerekir?

__MütefekkirSeyyah

Birini evliliğe ikna etmek için ne gerekir?

Dikkat ettim de, başta birbirinden hoşlanmayan, birbirine zıt belki de denk olmayan kişiler, bir şekilde evleniyor..

Bunun sebebi de erkeğin usandıracak derecede kızın peşinden gitmesi..

Bu kadar ilgi alakaya sanırım kızlar da karşılıksız kalmıyor.. Tip mip hiç önemli değil.. Kızların zaafı ilgi sanırım..

Ben bunu yapmadığımdan, kendime yakıştıramadığımdan, kimsenin peşinden koşmadığımdan sanırım hâlâ baba olamadım sanırım 🤔 Gerçi peşinden koşturacak, emeğimi hak edecek, değecek kimseylede karşılaşmamış olabilirim..

Yoksa bir şey için emek gerekiyorsa hiç geri durmadım..

Nedir bu işin sırrı? Doğru mu yanlış mı düşünüyorum?

Birini evliliğe ikna etmek için ne gerekir?

#Vesselam

Birini evliliğe ikna etmek için ne gerekir?