Ben çok kıskanç bir adamım ya sevdiğim kadini çok kıskanırım ya bilerek yapiyo?

lgbttranserkek
bak varya yine baş harfi N olan şahis sırf ben onu aldattigim için beni kıskandırmaya calisiyo attan inip essege bindin nasıl bişey bu 🤣🤣🤣🤣dünyanın en kıskanç sevdiği kadını asla paylaşmayan bir adamım ama belli etmem kıskançlığımi simarmasinlar diye kıskançlık duygularimi kabartmaya ugrasiyo baya bı şansını zorluyo ya çok güzel kaşınıyosun ama kasimayacam içine dert olsun amacın kıskançlıktan çatlayıp seni kıskandığı mi belli etmem ama asla bunu basaramassin damarlarımdan ve pacalarimdan kıskançlık aksa bile belli etmem biliyosun beni az çok insan sevdiğini kıskanır baskasiyla görmek istemez sende benim kıskançlık damarimi oynuyorsun baya bir kurcaladın dayanamasin canı yansın diyosun içinden asla kiskirmiyacam benden daha mükemmeli yok git istediğini yap oh olsun sana kıskanmiyorumki seni yoooooooooo kiskanmiyorum
Güncellemeler
1 yıl
nehir sen iyice simardin da hayırlısı Rabbimden areni nasıl delirtirim diye düşündü düşündü ben onu aldattim ya benimde çok aşırı kıskanç adam olduğumu biliyo şimdi de o benim canımı yakmaya ugrasiyo taktiklerin çok iyi ama tutmaz ben akıllı adamım sırf bana inat olsun diye kendini kullandiriyosun çok yazık senin kalbinin bende olduğunu dünya biliyo be
Ben çok kıskanç bir adamım ya sevdiğim kadini çok kıskanırım ya bilerek yapiyo?