Daha 3 aylık evliyim ve yaşadığım sorun?

Gizli Üye

Arkadaşlar dün de sordum ama aklımdan çıkmıyor tekrar sormak istedim kusura bakmayın ben daha 3 aylık evliyim. Eşimle evlenmeden önce üniversitede tanıştık uzun yıllar sevgiliydik. Uzun yıllar boyunca herhangi bir sadakatsizliğine rastlamadım çok efendi biridir. Neyse, kendisi turistik bir yerde yaşıyor. Mezun olduktan sonra bir süre atanamadı ve nişanlanmak istiyorduk, haliyle işsizdi ve nişan parasını çıkartmak için turistik bir yerde garson olarak işe başladı. O süre zarfında bana karşı hep ilgili alakalıydı işten çıkar çıkmaz arardı hatta hep nişan mevzusunu konuşurduk. Aradan 2 sene geçti şu an atandı memur kendisi. Neyse, dün sabah rehberinde yabancı bir kadının numarasını gördüm. Çok şaşırdım ve kendisine bu kim diye sordum, yaptığı açıklama şuydu; "2 yıl önce garsonluk yaptığım esnada tanıştım arkadaşım kendisi." Bende ısrar ettim işte nasıl arkadaşın nerede tanıştınız neden numarasını aldın falan filan gibisinden. Eşim de "işte müşteri olarak gelmişti birkaç gün karşılaştık sohbet muhabbet ettik. Numarayı ilk başta kim istedi hatırlamıyorum ama ben istemiş olabilirim. Birkaç gün sonra da beni kendi ülkesine davet etti, gel sana iş buluruz evin de benden dedi. Böyle olunca bende kendimi geri çektim ve ailem ve kız arkadaşım burada maalesef ben gelemem dedim, aklına bir şey getirme lütfen, hiçbir şey olmadı bu kadardı" dedi. Anlatırken gayet rahat anlattı ama benim içime sinmedi tekrar tekrar sordum doğruyu söylesin diye. Yeminler etti doğruyu söylüyorum merak etme gerçekten bir şey olmadı dedi. Sonra bende tekrar sordum, belki kızarım diye yalan söyledin ama lütfen doğruyu söyle, kıza benden bahsettin mi yoksa bahsetmedin mi dedim. Bahsettim hatta nereli olduğunu da söyledim dedi. Gerçekten kafaya takacak bir şey değil dedi. Ama bilemiyorum. Tamam o zamanlar evli değildik ama sevgiliydik sonuçta. Gerçekten güvenimi kırdı. Gerçekten kıza benden bahsetmiş midir?

Daha 3 aylık evliyim ve yaşadığım sorun?
20 Cevap