Size çok ilgi gösteren birinin aslında takılmak için herkese aynı şekilde davrandığını görseniz ne yapardınız?

Gizli Üye

Beyimiz sürekli mesaj , ilgi yağmuruna tutuyordu. Buluşalım diyor , hediye almaya kalkıyor, ailemle tanışmak istediğini söylüyor , iltifat ediyor. Her gün bir bahane ile mesaj atıyordu. Bende çok beğeniyordum ama geçici olmasın diye biraz yavaştan alıyordum. Bir öğrendim ki etrafımda ne kadar dul kadın varsa hepsi ile yatmış, kadınlar buna takıntılı aşık olmuşlar. Bekar kızların hepsine şöyle ya da böyle yazılmış, sonra bırakıyormuş elde ettiğini. Beni elde edemedi , en azından cinsel anlamda. Ama o kadar üzüldüm ki. Değersiz hissettim, sıradan. Adamın ilgi göstermesi için kadın olmak yeterliymiş. Bunu nasıl atlatıcam?

Size çok ilgi gösteren birinin aslında takılmak için herkese aynı şekilde davrandığını görseniz ne yapardınız?