Sevgilimin arkadaşı daha önce benden hoşlanmıştı. Bu sizce sorun mu?

Gizli Üye

Hoşlanmıştı derken sadece instagramdan görüp ortak bir arkadaşımıza tanışmak istediğini söylemişti. Ben de o ara bazı sorunlarım olduğu için hayır demiştim. Yani hiçbir şey yaşanmadı. Belki hatırlamıyordur bile. Ama ben adı her geçtiğinde geriliyorum. En yakın arkadaşı neredeyse. Bunu sevgilime söylemeli miyim? Yoksa saçma ve gereksiz yere aklını mı bulandırmış olurum?

Şu an çocuğun da sevgilisi var bu arada

Güncellemeler
1 yıl
Gncl
Sevgilimin arkadaşı daha önce benden hoşlanmıştı. Bu sizce sorun mu?