Lise öğrencisi öğretmenine aşık olduğunda öğretmen uzaklaştırmak için ne yapmalı?

Gizli Üye

Okulumuz dindar bir okul. Rehberlikçimiz yok. İdarecilere toplantıda saplantılı diye söyledim de takan yok. Çocuk gece yarısı mesaj ayıp sonra geri siliyor ben görmeden. Geçen gelmiş sizce yakışıklı olmuş muyum dedi. Ben senin arkadaşın değilim , git yaşıtlarına sor dedim. Evli barklı kadınım ki olmasam ne olacak. 15 yaşında çocuk. Boğuluyorum artık. Sizce ne yapmalı? Veliye desem mi?

Güncellemeler
1 yıl
Dün gece mesaj atıp sildikten sonra ben senin arkadaşın değilim gecenin bir yarısı bana mesaj atıp atıp silemezsin. Mesaj içeriği ne olursa olsun tekrarı olması durumunda seni idareye bildirmek zorundayım diye mesaj atıp engelledim. Ama sorun şu ki çocuk çalışkan. Branşımdan dolayı soru getiriyorum diyip her teneffüs yanımda
Güncellemeler
1 yıl
Pandemi öncesi numaramızı asla öizellkle lisede öğrencilere vermiyorduk. Ulaşmak isteyen idare aracılığı ile ya da İnstagramdan ulaşıyordu. Korona yüzünden artık numaralarımız her yerde. Sapık velilerden bıktık. Şimdi de öğrenci. Hadi veliyi engelleyip geçiyorsun. Aynı okul içinde öğrenci ve rehberlikçi olmadığı için açıkçası ben çok kararsız kaldım. Dedikoduya da çok müsait küçük bir ilçedeyim.
Lise öğrencisi öğretmenine aşık olduğunda öğretmen uzaklaştırmak için ne yapmalı?