Erkek arkadaşım küçükken tecavüze uğramış. Ona sarıldım öptüm ama midem bulandı soğudum. bir bahaneyle nasıl ayrılırım?

Gizli Üye

erkek arkadaşımla 5 aydır birlikteyiz. İçini çok açmayan biriydi ve çok yakışıklı gizemli durdugu için çok etkilendim. Öyle çıkmaya başladık. Dün gece onunla sohbet ederken bana her şeyini anlatmanı istiyorum. O duvarları yıkmak istiyorum hep yanındayım dedim. Ben başka şryler anlatır diye düşğndüm ne bileyim işte cocukken birinin ölümüne lahit oldupu için bu kadsr soğuk diye düşünüyordum ama bana biraz ağlayarsk bunu anlattı biraz tiksindim ondan ama belli etmedim ben de ona sarılsrsk ağladım canım benim falan dedim sarıldım. Ama eve gelince ondsn midem bulandı aklıma hrp o yaşadıgı an geliyor bir erkeğin bu duruma düşmesi midemi bulandırdı. Ayrılmam gerekiyor nasıl ayrılabilirim ne diyebilirim konusasım bile gelmiyor onunla. Bu çocuk beni nasıl düt diye düşünüyorum açık açık

Erkek arkadaşım küçükken tecavüze uğramış. Ona sarıldım öptüm ama midem bulandı soğudum. bir bahaneyle nasıl ayrılırım?
7 Görüş