Ben işsizim ve sevgilim sürekli işini övüyor, ne yapmalıyım ya?

Gizli Üye

Sevgilim sürekli işini övüyor ben işsizim işten çıktım iş arıyorum bulamıyorum ne kadar üzüldüğümü bu konu da biliyor ama ona rağmen yapmaya devam ediyor sürekli insanlara nasıl bağırıp çağırdığını emir verdiğini insanların ona nasıl itaat ettiğinden bahsediyor başta aşağılık kompleksi mi var diye düşündüm kendim de sonra düşündüm ben onun yerinde olsam ona böyle davranmazdim diye sürekli işinin nasıl iyi olduğunu vs anlatıp duruyor ve artık dayanamıyorum gerçekten kalbini kırmak istemiyorum ama zorluyor kendisi olan işinden ayrılıp başka bir işe geçtiği zaman benim iş bulamadığım dönemde bana kalkıp hayatım yanlış anlama bak sakin ama sen iş yok yok diyosun ben hemen iş buldum dedi o zaman da çok ağrıma gitmişti yaptığı işte patron müdür falan değil bı kargo şirketinin kurye yönetimini yapıyor olay bu ne yapmaliyim sizce

Tepki koymalı mıyım
Takmıyor gibi mi yapmalıyım
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
1 ay
Parantez açıyorum birde bana sürekli bir konuyla alakalı konuşurken sürekli bilmediğim bir şey olunca aaaaa bilmiyor musun nasıl bilmezsin ya gibisinden küçümsemelerde bulunuyor ingilizce kelimeler falan sorup biliyor musun bilmiyor musun diye ego kasmaya çalışıyor
Ben işsizim ve sevgilim sürekli işini övüyor, ne yapmalıyım ya?
33 Görüş