Sevgilim evli iki çocuklu birbirimizi seviyoruz eşi boşanmaya yanaşmıyor ne yapmalıyım sizce?

Gizli Üye
Eşi bizi biliyor 3 yıldan beri birlikteyiz

Eşi boşanmaya yanaşmıyor sürekli olarak tartışma çıkarıyor eşine boşanması için defalarca dil döktüm sevgilim ayrı uğraşıyor kadınla ben ayrı ama boşanmıyor

Sevgilimin çocuklarıyla görüşüyordum seviyorlardı beni onlarla da arama fit soktu çocuklar bana düşman oldu

Konuştum çoğu kez kadına sevgilimle özel fotoğraflarımizi falan gönderdim biz mutluyuz gibisinden bıraksın diye ama bırakmadı. Çok gurursuz bı kadın kene gibi yapıştı sevgilime ne yapmalıyım sizce bu kadından nasıl kurtulabilirim
Güncellemeler
1 yıl
Aralarını bozan ben değilim tatlı şeyler kadın kocasına vermiyor ortada öyle bir şey yok kocası da teselliyi bende aradı olamaz mı seviyoruz birbirimizi onu mutlu ediyorum o da beni çatlayınn
Güncellemeler
1 yıl
Hepiniz çok doğrusunuz sanki kim bilir kaç kez başkasının sevgilisune göz koydunuz burada da oynuyorsunyz onun bunun altına giren zavallar
Güncellemeler
1 yıl
Sevgilimden boşanmaya kabul etti kene karı yine ben kazandım hadi kudurun
Sevgilim evli iki çocuklu birbirimizi seviyoruz eşi boşanmaya yanaşmıyor ne yapmalıyım sizce?