Sevgilimin artık beni eskisi kadar sevmediğini düşünüyorum çünkü son günlerde mesajlarıma hep görüldü atıyor😔 SİZCE NE YAPMALİYİM?

haticyy
  • Sevgilim bi kaç gün önce benden bişey istedi ben de tamam yapicam diye söz verdim seni sevdiğim için herşeyi yaparım dedim seni mi kırcam dedim ama sonra onu yapamadım imkan yoktu yapmaya yani sürekli bi engel çıktı yapamadım ben de bunu yapmam gerçekten çok zor ve mümkün değil dedim lütfen ısrar etme dedim. Ama o buna çok üzüldü ve kırıldı.

Ve o şeyi onu sevdiğimi ispatlamam için yapmamı istemişti, onu sevdiğime inanmıyo beyfendi 🙄 Sanki sevmesem ona yazacaktım, neyse.

Ben onun istediği o şeyi yapamadım diye bana kırıldı, küstü ve şunu dedi:

Haftalardır o söz verdiğin şeyi hâlâ yapmadın. Ben de diyorum ki beni sevmeyen biriyle neden konuşayım. Neyse BB.

İŞTE BU MESAJİ ATTİKTAN SONRA BENİM HER YAZDIĞIMA ARTİK GÖRÜLDÜ ATMAYA BAŞLADİ CVP DA VERMİYO VE BU BENİM CANİMİ COK ACİTİYO, ÇOK ÜZÜYO BENİ BU DURUM 😞😞💔🖤

SİZCE NE YAPMALİYİM, AYRİLMALİ MİYİM YOKSA O İSTEDİĞİ ŞEYİ YAPARAK ONUN GÖNLÜNÜ ALIP BARİSMALİ MİYİM?

EN DOĞRU KARAR HANGİSİ?

Sevgilimin artık beni eskisi kadar sevmediğini düşünüyorum çünkü son günlerde mesajlarıma hep görüldü atıyor😔 SİZCE NE YAPMALİYİM?
5 Görüş