Sevgilim beni aldattı affettim 2 hafta sonra o çocuğa kaçtı?

Sametba388

Sevgilimle 4yilik bı ilişkimiz vardı 1 yıl önce bazı olaylar oldu yakınlaşma oldu o uykuluydu kıyafet vardı ama temas oluştu ben de bunu anlatım bana ofeklendi sonra aradan bir yıl geçtikten sonra aladtigini 1 hafta konsutugunu söyledi affettim bu sefer öpüşme olmuştu ikimiz de uyanıkken sonra aradan 25 /30 gün geçti ben aldatmaya devam etmiş yapmiycam pişman oldum demişti afetmistin evlenmek istiyordim çocuk bana yazdı konsutuk sonra kızla konuştuk biz sonra biz kızla buluştuğumuzda cinselanlamda yaklaştık üzerimizde kıyafet yoktu temas editoduk ama ilişki girmek dışında her bok oldu bozmamamistin kızı sonra bana öfkeli şekilde beni suçluydu ama ikimizde uyanık bir sekildeydik ve istemese cikartmazdim o kiayfetleri tamamen karşı koymadı surekeli bana suçlu gibi davranıp böyle olay olduğu için benden sogudunu ve nefret ettiğini söylüyordu bugün beni aldattığı çocukla kaçtığını ve yarjn sabah nikahlarınin olduğunu öğrendim kuzeniyle irtibatta olduğum için kzij bende yatakta serili şekilde duran çamaşırları var mesjalarimiz var yakınlastigimiza dair her şey var sevgilimin ve kaçtığı oğlanın ailerlerine göndermek istiyorum ne yapmalıyım mesajları fotoğraflarımızı falan mahkemelik olurum diye çekiniyorum sıkıntı olur mu sizde ne yapmalıyım

Sevgilimin ve kaçtığı çocuğun ailesine gönderiyim mi elimde olan herşeyi
Göndermeyim mi
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Sevgilim beni aldattı affettim 2 hafta sonra o çocuğa kaçtı?
3 Görüş