10 aylık ilişkim bitdi ailesi yüzünden sizce Haksız mıydım ?

Gizli Üye

Arkadaşlar 10 aylık uzun mesafe (başka ülke*) ilişkim vardı , ilk gorüşten aşık olmuşdu, 4 ay önce istemeye geldiler önce ailem karşı çıktı mesafeden dolayı sonra benim rızamla evet dediler. Söz oldu sadece yüze takılmadı,. Aramızda kavgalar oluyordu bir kaç defa annesi ve abisinin karısı yüzünden ciddi kavga ayrılık bile olmuşdu aşağılayıcı laf sokmalar , annesinin dolduruşu , bide eltim olacak kadınla kavga ettikden sonra ayrıldık beni asla bırkmadı beni aşağıkadlkları için ailesi adıdan özür diledi ailesi ile kavga etti. Ayrıldığımız için perişandı , günlerle aradı ben bişey yapmadım neden bana bunu yaşatıyorsun dedi ağladı , ilk defa birisi benim için çırpınıyordu barıştık sevgilime ayrı yaşamak istediğimi söyledim , annesi hepp birlikde yaşamak istediğini söylediği halde benim, bu kadar kavgadan sonra birlikde yaşamak istemediğimi söyledim, galiba o günden sonra beni sevmemeye başladı annesi. Amma sevgilim hepp benim gönlüm olanı yapmaya çalışırdı. 2 ay önce ayrıldık kavgamız oldu her zaman aramızdaki konuları annesine akrabalarına anlatdığı için kavga büyüdü , ben gece aradığımda telefonu kapalıydı sabah açınca nerdesin dedim , şarjı bitmiş kusura bakma dedi, amma 2 gün önce arkadaşı bi klübe kızlarla gitmeyi teklif etmişdi, ben kıskanınca beni tesseli etdi guya, dedi ki ben gitsem senin ruhun bile duymaz, yani merak etme. İstemiyorum başkasını. bundan 2 gün sonra böyle olması açmadı beni çünki felaket bile olsa başka yerden arayıp beni haberdar ederdi. Trip atdım o gecesi küstük , sabahsı bana başka bir tavırla konuşmaya başladı, anladım bişey olduğunu annesine anlatmış annesi doldurumuş , bağırarak konuşmaya başladı benimle, inanmiyorsan senin problemin ispat etmicem sana nasıl biliyosan bil dedi. Çok kötü konuştu benimle dedimki bak aileme söylucem yeter artık her kavgada böyle davranıyorsun. Dedi elinden geleni ardına koyma, kapattı. Yazdım ki var böyle yapmanın sonu ayrılık dedim. Umrumda mı sence dedi. Üstune annesi annemi aradı senin kızın erkek benim oğlum karı mı olacak gelinin ne haddine nerde olup olmamasını sorgulamak dedi. Annesi dr çok kötü konuştu. Ayrıldım şimdi 2 ay artlk ayrıyız, biyerlerden bana ulaşmaya çalışıyor , pişman olacağımı söyluyor. Sizce haksız mıyım?

Haksız mıyım
Haklı mıyım
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
2 ay
Hayret .. haksiz butonuna basanın hepsi erkek işinize geliyor çünki 😁
Güncellemeler
2 ay
Kendimi suçlamak galiba en büyük zaafım , siz olsaydınız napardınız?
10 aylık ilişkim bitdi ailesi yüzünden sizce Haksız mıydım ?
7 Görüş