Arkadaşlar sizce durum nedir 😌 ?

Gizli Üye
Hukuk fakültesi son sınıf öğrencisiyim geç gittim üniversiteye 25 yaşındayım ve bu zamana kadar sınıftan hiç kimseye böyle hissetmedim zaten çoğu kişinin yaşları küçük diye. Yaklaşık 2-3 hafta önce biriyle tanıştım arka sıramda oturan. Belli ki yaşı büyük zaten hem çalışıyor hem okuyor polis diye duydum , birkaç kişinin de abi diye seslendiğini duydum. Aramızda geçen tek muhabbet kitabımı istemesi oldu bide ara verdiğimizde bı soru üzerine tartıştık ondan birkaç gün sonra yine bi soru üzerinde tartıştık 3 kişiydik o biriyle konuşmaya başladı sonra ben giderken arkamı dönüp hoşçakal diyecektim ki bir baktım o da bakıyor el falan salladı görüşürüz diye. İnstagrami dondurmustum yeni açtım zaten isminden başka bir şeyi de bilmiyodum öneri de çıktı karşıma baktım profiline 88 takipçisi 120 takip ettiği var hiçbir fotosu yok profil haricinde. İstek attım akşama doğru kabul etmiş işte sevindim falan tabi. Dün de fotoğraf attım beğendi onu görünce daha bı sevindim xjsbs sonra kız arkadaşımın instagramindan istek attım kabul falan etmedi 2 gündür. Yani bunlar benden hoşlandığını göstermez daha tanismiyoruz bile öyle çok. Ama o yazmazsa ben nasıl yazicam ya evliyse ya nisanliysa diye çekiniyorum yoksa ilk adımı atmakta sorun yok bide yaşı benden çok çok büyükse falan of napicam millet ya
Güncellemeler
1 yıl
Arkadaşlar tam yazsın diye dua ediyordum yarım saat geçmedi yazmışsss şoktayım ahahhaahshcbdb çok isteyince demekki
Arkadaşlar sizce durum nedir 😌 ?
4 Cevap