Kadınlar neden efendi erkek sevmez?

herkese durumumu detaylı anlatmak istiyorum küçüklüğümden beri hiç sevgilim olmadı başlarda hiç takmıyordum bu durumu ama yaş ilerledikçe ve arkadaşlarmn çoğunun sevgilisi olduğunu benim ise yanlız oluşum gördükçe işte o zaman hoşlandığım ilk kıza açılmayı karar verdim ve konuştum da ama hangisi ile konuştuysam başlangıç iyi ama iş cidiyede gelince tersleyip soğuk yapıyordu konuştuğum tüm kızlar o yüzden bende yavaş yavaş her geçen gün hevesim azalmaya başladı ve kendime hergün ben nerde hata yapıyorum ama sadece kendime ben nerde hata yanlış yapıyorum diye sordum ondan sonra bakış açımı değiştirip daha geniş yani kızların nasıl erkeklerden hoşlandığını ve benim o kriterler arasında olup olmadığı mı öğrenmeye karar verdim
ve hangi kızın kolundaki sevgilisine baktıysam serseri p. c it kopuk yüzünde meymenet bille olmayan tipler ondan sonra belki yanılıyorum dedim sevgilisi olmayan erkeklerin karakter yapılarına bakayım dedim ve hep efendi olanların sevgilisi yoktu yemin ederim evet neden sevgilim olmadığını böylece anlamıştım kadınlar efendi erkek sevmiyor bunu kendim buldum keza haberlerde gördüğümüz kadın cinayetleri ve kadına şidete kadınların nasıl erkekleri tercih ettiğini gösteren bi kanıt tabi görebilene
kadınlardan tiksiniyorum içimde kin oluştu valla ark ne hevesim nede hayalim var aşk ile ilgili hata evlenmeyi bille düşünmüyorum
Güncellemeler
1 yıl
artk benim için sadece cinsel objeler
Kadınlar neden efendi erkek sevmez?