Hiç gerçekten birine aşık oldunuz mu? Aşık olduktan sonra değiştiniz mi?

KraLwoLkanCandır
Ben birini çok sevdim ozamanlar 16 yaşındaydım.. Bana uzaktan sevmeyi anlattı dokunmadan bir kadın ne kadar güzel sevilebilir onu gösterdi.. şefkatı vicdanı merhametim olmuştu.. son sözü benim gibi kimseyi sevme.. sakın dedi.. Bana baktığın gibi onlara da bak ama asla beni gerçekten sevdiğin gibi sevme demişti. Ve her baktığımda onu gördüm her kadında hep oynadım hep yarı yolda bıraktım.. seviyorum dedim ama asla sevmedim kirlendim pislige bulaştım yapmadığım her şeyi ondan sonra yapmaya başladım.. gittikten sonra sigaraya başladım başka başka zehirleyen her şeye.. çok güzel seviyorsun derdi bana ona baktığım zaman eriyip giderdim.. duygusala bağladım galiba arkadaşlar özür dilerim aşık oldum galiba?
Güncellemeler
1 yıl
Şimdi oğluyla adaşız...
Güncellemeler
1 yıl
Arkadaşlar ben 26 yaşındayım 16 yaşında aşık olmuştum ama ruhen hala aynı 16 yaşındayım.
Hiç gerçekten birine aşık oldunuz mu? Aşık olduktan sonra değiştiniz mi?