Eşimle tartıştık ben adım attım ama onun adım attığı yok?

Gizli Üye
Eşimle ilgili bu sorun artık beni çok üzmeye başladı ve onu çok sevdiğim için bu sorunu bitirmek istiyorum. Biz 3 aylık evliyiz. Bu üç ayın içerisinde de zaman zaman tartışıp küs olduğumuz günler oldu.. Ama en fazla 2 gün sürerdi ve genel olarak o alttan alır yanıma gelirdi. Ben buna rağmen kırgın olduğum için bazen uzatır soğuk davranırdim. Ama eşim ben adım attım canimlı cicimli konuşuyorum sen hâlâ soğuk davranıyorsun diye beni uyarırdi. O öyle diyince bu sefer bende adımına karşılık verip arayı duzeltirdik. Ona nazaran nadirde olsa benim de adım attığım zamanlar olurdu. Kuslugümüzün nedeni genel olarak benim ondan biraz daha ilgi sevgi beklemekti. Bunları bana tabi ki veriyordu ama kadın fıtratı olarak biraz daha fazla istediğim dönemler oluyordu.. Çünkü bir de ben yaşadığım şehirden ayrılıp eşim için hiç bilmediğim başka bir şehire taşındım. Belki ona fazla düşmemin sebeplerinden birisi de bu olabilir. Şimdi biz ilk defa ayrıldık ben annemin yanına geldim 3 haftalığına ve biz birbirimizden uzakta ilk defa yine tartıştık ve konu aynı ama çok uzadı. Ben hep aradım iki gün o aramadı diye söylendim. seni denedim ben aramayinca sen hiç aranıyorsun falan dedim eşime. Benim isteğim aynı ama üslubum biraz ağır oldu ve hakkım olan şeyi istediğim halde biraz ben haksız durumuna düştüm yanlış anlaşıldım. O da bu sefer bana kendine çeki düzen ver ben seninle baş edemiyorum. Aynı liseli kız gibi davranıyorsun. Ne var yani iki gün aramadiysam hep wpden iletişim halindeydik. Kendine çeki düzen vermeden beni arayıp yazma dedi.. Tabi ben ondan benim gönlümü almasını beklerken bu mesajlarla şok oldum 2 gün aramıyor diye üzüldüğüm kocam 10 gündür aramıyor.. en son ben zaten uzaktayız araya daha fazla soğukluk görmesin diye adım atmayaa karar verdim akşam onu aradım açmadı.. Mesaj attım. sanirom uyuyorsun sesini duymak istedim. seni seviyorum iyi geceler diye. O da eyvallata sesim aynı değişen bir şey yok diye yazmış. Benim iletişim kurmaya çalıştıkca o tek tük cevap verdi.
Güncellemeler
1 ay
Ben sorununu cozmeye çalıştığımı belli ettim. Ama bellimi o benim eve dönmemi bekliyor konuşmak için ama o güne daha bir hafta var arayı nasıl yumuşatabilirim yine günaydın canım yazdım soğuk bir şekilde günaydın yazmış onu çok seviyorum ve bir an önce aramizin iyi olmasini istiyorum
Eşimle tartıştık ben adım attım ama onun adım attığı yok?
7 Görüş