Nişanlım başkasıyla birlikte olduysan asla kabul etmem diyor?

Gizli Üye

Merhabalar nişanlimla 4 yıldır beraberiz ben 23 yaşındayım o 24 yaşında. Nişanlim benim ilk erkek arkadaşım ilk defa onun elini tuttum, öncesinde kimse olmamıştı. baskıcı bir ailede büyüdüm. Yani gittiğim yerden, okuldan çıktığım saate kadar herşeyden haberdar olmak isterdiler fakat yobaz bir aile değildir. Ailecek tatile de gideriz. En iyi kurslara da gönderdiler. Üniversitede en iyi yerde okuyabilmem için tüm olanakları sağladılar. Sadece herşeyden çok sakindilar ilk cep telefonumu 16 yaşında aldılar. Bu yüzden de hep hoşlantidan ileriye gitmedi bir ilişkim olmadı. Nişanlımla 19 yaşında okulda tanıştık çok iyi anlaşıyoruz. Hatta beni ilk öptüğünde neden karşılık vermiyorsun diye sorduğunda öpüşmeyi bilmediğimi söylemiştim. İlk aylarimizda aramızda geçen bir konuşmada sen başkasiyla beraber olsaydın da seni kabul ederdim demişti. Fakat bugün konusu açıldığında tekrar sordum başkasıyla birlikte olduğumu öğrensen kabul edermiydin diye çok sinirlendi asla kabul etmezdim dedi bir anda sert tepki verince kendimi kötü hissettim ilk aylarimizda konusu bile acilmamisken kendisi ben seni kabul ederdim demişti halbuki şimdi sizce neden böyle yapmış olabilir

Nişanlım başkasıyla birlikte olduysan asla kabul etmem diyor?