Kurtulamiyorum onlardan?

Gizli Üye

Kendi halinde yasiyan biriydim, ailemle sorunlarim vardi ama suanki sorunlarim daha buyuk. Babam sekiz sene once evden ayrildi. O sirada ogretmenimle bu konulari konusuyordum, dertlerimi konusup paylasirken bana hisleri olusmus. Onu biraktim, fakat zaman sonra sen yanlis anladin ben hislerim var derken seni kizim gibi goruyorum seni cok seviyorum demek istedim diyerek bagi tekrardan duzelti, tabi bi iki sene sonra bana onunla evlensem nelerin nasil degisecegini soyledi, beni koruyacagini bana hep iyi davrancagini soyledi hep sevecegini, bu durumu kabulenemedim evli oldugu icin, sonra zaten nikah kiydik aramizda, buyuk hata yaptim farkindayim, ozamanlar onu kaybetmemek icin her istedigini yapiyodum sonucta hayatimda tek insan o kalmisti annem zaten kendi halinde babamsa hayatimizi mahfedip gitti, esi bu durumu duydu, bosandilar, fakat bu durumu soylemedi hep bize karsi kulandi, bizden hep paralar aldi, ben artik tehditlerden biktim, yas farkimiz olmasa adamla toplum icinde evlenmek isterdim, o 60 yasinda ben 28, ailemede diyemiyoruz, bu durumlar o hale evliyken oldugu icin, onlar hala ustumuze geliyor aradan yedi sene gecti hala rahat birakmiyorlar, sizce ne yapsam? Yoksa kötu bitcek bunun sonu annemi uyarmali miyim? Nasil kurtulurum bu durumdan?

Kurtulamiyorum onlardan?
6 Görüş