Eşim kendi gitmek istedi, annesi de beni iftira atarak polise şikayet etti. Şimdi neden yazıyor olabilir?

Gizli Üye
Eşimle basit şeylerden kavga yapmıştık. Sonra annesini aramış "ben duramıyorum beni alın" demiş. Annesi de polisi aramış "kızimı öldürüyor kocası" falan demiş. Ben evde bile değildim. Hemen eve gittim, baktım aglıyor sakinleştirmeye calıstım sarılarak falan yaklastırmadı bile kendisine sonra polis falan işin içine girince "topla eşyanı defol git" dedim, sinirden. Şimdi aradan 4 ay geçti. Bana bunları söylüyor, sevdiğimi de kabullenmiyor. Hala içinde bir şeyler mi var? Yoksa bana vicdan azabı çektirmek için mi?
Eşim kendi gitmek istedi, annesi de beni iftira atarak polise şikayet etti. Şimdi neden yazıyor olabilir?
Güncellemeler
1 ay
Sevdiğime inanmıyor, saplantı diyor. Tacizci, sapık oldum gözünde. Katil bile dediler.
Güncellemeler
1 ay
Ben barışmaya calısıyorum ama kendisi istemiyor, istemediği halde de böyle "sevmedin beni şunu yaptın bunu yaptın" diyerek suçluyor hep. Ne yapmaya çalïşıyor? Soru bu. Hepiniz benim ne yaptiğımı soruyorsunuz. Kimse benim soruyu iplememiş
32 Görüş