Aldatıldığımdan nasıl emin olabilirim? Uyanık olanlar okusun be Allah için yani okusanız bişey kaybetmezsiniz seven bir kalp var?

Gizli Üye

Çok kötüyüm... ne yapacağım bilmiyorum arkadaşlar... iki yıllık ciddi ilişkim var sevgilim hep çalışmaya gidiyor il dışına bir kaç ay çalışıp geliyor aileler falan hep tanıyor birbirlerini ciddi yani... ama bir haftadır hep kuşku var içimde kuşku beni yiyip bitiriyor kuruntu mu yapıyorum yoksa gerçekten olabilir mi bu bilmiyorum cidden... eskiden bu çocuk 12 ye kadar çalışsa bile benle telefonda sabahlardı bir kaç aydır en fazla 12 ye kadar konuşuyoruz normal geliyodu ama bu ara hiç uyku tutmuyor beni hep sıkıntı var içimde önceden her gün foto at yüzünü göreyim özledim diyen çocuk hiç demez oldu ben istiyorum özlüyorum çok seviyorum. Elimde bir kanıt falan yok Instagramı bende çok güveniyodum gözüm kapalı ama bu ara içime doğuyor sanki bilmiyorum elimde kanıt falan yok diye de suçlayamiyorum. Bakın saat 12 de görüntülü konuştuk uyudu bir saat boyunca onu izledim video aldım edit yaptım falan sonra sıkıntı çöktü uyuyamadım yine şarkı dinliyordum fotolarimiza bakıyordum bir baktım iki buçukta iki mesaj baya ilgi dolu bilmiyorum ya kuruntumu gerçek mi ama içimdeki his canımı çok acıtıyo... Umarım bu adam beni öldürmez 🥺ilk kez bu kadar gözü kapalı güvendim ben ellerimi ilk ona uzattım...

Aldatıldığımdan nasıl emin olabilirim? Uyanık olanlar okusun be Allah için yani okusanız bişey kaybetmezsiniz seven bir kalp var?
7 Görüş