Türk kızları neden aşk olayından karşı çok uzak duruyorlar, sevmek ve sevilmek istemiyorlar?

Crazyboyxxx

Şimdiye kadar birçok kız tipi gördüm ama hiç aşk kadını görmedim. Özellikle genç kuşaktan bahsediyorum annelerimin dönemini bilmiyorum ama 20 30 yaş arası 90 lar kuşağı asla bir erkek beni sevsin ben onu sevim mutlu olalım demiyor.

Türk kızları neden aşk olayından karşı çok uzak duruyorlar, sevmek ve sevilmek istemiyorlar?