Kocam beni aldattı süründürmem lazim yardim?

Gizli Üye
11 yıldır evliyim eşimden yemediğim hakaret dayak eziyet kalmadı küfür cabasi 4 kızım var son 2 si kazara oldu ailem de kabul etmiyor ve ben onları bırakamıyorum küçük 1.5 yaşında ilk okul mezunuyum 11 yılın sonunda eşimin başka bir kadina aşık olduğunu öğrendim ve hala şoktayım onu öldürmek ister derecesindeyim aklım başımda değil çok farklı bir his bana karşı hiç ilgi alakası yoktu yani nasıl anlatim hasta olur yerde kivranirdim gözünün önünde bi kere olsun sormadı neyin var diye akşama kadar hastane hastane gezerdim merak etmez aramazdi ama başka kadınları peşinde aşk sözleri ararmiş bunu görünce çok ağladım o kadının neyi benden fazlaydı yaş olarak eşimle aynı yastaymiş kadın bana akıl verin nasıl süründürürüm pişman da değil yaptıklarına ben yüzüne vurdukça gülüyor kilomda fazla olduğu için beni kâle almıyor annem gibisin diyor psikolojin bozuk diyor herkeze öyle söylüyor napim bana akıl verin ben de onun gibi olmak ona yüz vermemek istiyorum ama oda köpek gibi benim peşimden koşsun istiyorum lütfen akıl verin yardımcı olun bırakıp giremiyorum da
Kocam beni aldattı süründürmem lazim yardim?
12 Görüş