Bir erkek sürekli baktığı kıza ertesi gün neden bakmamaya çalışır?

Gizli Üye
Çalıştığım yer cadde merkezi olduğu için gün içinde polisler geliyor oturuyor. İçlerinden birisi var. İkinci denk gelişim. Ben içerde kitap okuyordum bana baktığını farkettim. Camdan kafamı çevirdiğimde bana bakışlarını yakalıyorum. Dükkan önünden geçiyor bakıyor. Gözlüğü var. Gözlüğünü takıp camından bakıyor. Arkasını dönüp bakıyor. Ben de işlerimi bitirince dükkan önüne çıkıyorum. O kadar çok baktı ki göz göze bile geldik. Ertesi gün oldu tekrar geldi. Bu sefer bakmamaya çalışıyor. Kafasını çevirmiyor. Arkasını dönük oturuyor. Kendimi kötü hissettim. Sanki ben ona yürüdüm bir şey yaptım da o yüz vermiyormuş gibi bi değişik triplere girdi. Dışardan Çok egolu duruyor. Hareketlerine anlam veremedim. Bi erkek neden böyle yapar sizce? Fikrinizi yazın lütfen?
Bir erkek sürekli baktığı kıza ertesi gün neden bakmamaya çalışır?