Uzman çavuş sevgilim çok ilgisiz ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Hani gerçek anlamda ilk başta bana teklif eden oydu. Ben de kabul ettim eyvallah ama 5. Aydayız ve şu an baya ilgisiz... Hani görev için doğuya gittiği vakit ya da Suriye Irak vesaire bir şey demiyorum. Bir kere bile demedim ki bana ilgi göstermiyorsun. Yani işi gereği dikkat etmesi lazım isteyemem.

Ama izne çıktığında yanıma bir kez bile gelmedi. Ben de yazı yeğenime bakıcılık yaparak geçirdiğim için çalışamadım yanına gidemedim. Param yoktu kısaca.
Tamam olsun dedim Hani ailesini özlemiştir, biz de telefonda görüntülü felan bir şekil konuşuruz. Yok abi... 21 gün izni varsa topu topuna 3 kere görüntülü konuştuk. Bazı günler hiç cevap yazmıyordu bana, diğer günler iki üç yazıyordu. Hani o zaman artık sordum, "bana ayıracağın 5dk bile mi yok?" Diye. Bana, "yapma böyle kurban olduğum " diyor.

Offf vallahi bende hani kimseyi kıramıyorum. Tamam olsun diyip affediyorum. Bi de ben kimseden ayrılamam, kırmaktan korkarım valla. O yüzden ayrıl demeyin. Başka bisey önerin.
Uzman çavuş sevgilim çok ilgisiz ne yapmalıyım?