Erkekler nasıl kadınları sever? Böyle bir kadınla hayatınızı birleştirmek ister miydiniz?

Gizli Üye
Hep yanlış erkeği buluyorum. Ya da çekiyorum diyelim. Başıma bela açmaya bayılırım. Aslında ben sarisin kahverengi gözlü beyaz tenliyim. Kilom var biraz. Resim çizmek, müzik dinlemek, keman çalmak, roman ve şiir okumaktan hoşlanırım. Doğallığı severim. Çiçekle böcekle ilgilenmeye bayılırım. Çok büyük bir hayvanseverim ve yardıma ihtiyacı olan herkese yardım etmede ilk ben sıra alirim. Merhametli ve duygusal bir yapım var. Geleneksel bir yapım vardır. Ice kapanığim ama aşk konusunda pek bir şanssızım. Bu özelliklerimin karşı cins tarafından pek begenildigini düşünmüyorum. Hatta kullaniliyorum diyebiliriz. Sizce bunun nedeni nedir? Erkekler nasıl kadınlar sever? Siz benim gibi birisiyle ilişki yürütür müydünüz?
Erkekler nasıl kadınları sever? Böyle bir kadınla hayatınızı birleştirmek ister miydiniz?