Dul biri ile evlenir misiniz?

Gizli Üye

Kızlar özellikle size soruyorum bıri ile tanıştım niyet ciddi evlenmek istiyor oda bende ama adamın iki çocuğu var 5 yıl önce boşanmış ve 32 yaşında ben 28 hiç evlenmedim nisanlanmadim birliktelik kimse ile yaşamadim yakinlasmam olmadı evliliğe sakladım hep eşimle yaşamak istedim sizce bu çocukla olur mu iki çocuk babası dul adam ailem duysa sorun eder o yüzden olursa aileme demicem çocuklarının olduğunu zaten şehir dışında yaşıyor olxaz ailemden

Güncellemeler
1 yıl
Yani yapabilir miyim dul biri ile asıl soru bu
Güncellemeler
1 yıl
Çocukları annede imiş ama her hafta bu aliyo haftasonu ama sohbeti güzel hos biri zengin değil hatta cafe restourant varmış iflas etmiş
Dul biri ile evlenir misiniz?