1.5 aydır sanaldan konuştuğum kızdan whatsapptan sadece 1snlik ses kaydı istemem ve atmaması?

Gizli Üye

Biz sanal bir oyundan random bir şekilde tanıstık 1.5 ay önce. İlk konusmamıza discorddan başladık 2 hafta sonra wpden konusmaya basladık instagramlarımızda da ekliyiz birbirimizin. Birkaç gündür diyorum ki telefonda sesli konusalım görüntülü konusalım o da tamam diyordu hep ama icraat yoktu xd. Her neyse sonra dün gece ben bu konuyu ciddiye bindirdim dedim ki şimdi 1snlik ses kaydı at ısrarla atmamakta diretti yanımda babam var atamam dedi. Ben de kendi odana gidip 1snlik ses kaydı atman çok mu zor dedim. Sonra yarın sabah atıcam dedi tamam dedim ben de. Şimdi sabah oldu mesaj atıyorum ama sabahtan beri bir cevabı yok (Engellemediği kesin resmi var mesajlar iletiliyor). Ona güvendiğim tek konu beni sevmesidir herhalde başka hiçbir konuda emin değilim. Dedim ki sokaktaki onlarca random insan senin sesini biliyor yüzünü biliyor görüyor dedim. Sevdiğin insanın sesini 1sn de olsa duymaya hakkı yok mu dedim. O da ısrarla tamam sabah atıcam dedi. Şimdi benim nasıl bir yol izlemem gerekiyor. Birileri uzun uzun anlatırsa sevinirim.(Yaşım 19 , kızın yaşı 18 )

Güncellemeler
1 yıl
kız ses kaydını attı btw asfşlkşlafsk
1.5 aydır sanaldan konuştuğum kızdan whatsapptan sadece 1snlik ses kaydı istemem ve atmaması?