Rüyalarımda hep sevgilimi aldattığımı görüyorum, en son yapacağım şey bile değil. Sizce neden olabilir?

Gizli Üye
Ona gercekten asik oldugumdan beri ruyalarimda onu aldattigimi goruyorum onu bukadar seviyorken boyle ruyalar gorup kabus gormus gibi uyaniyorum yataktan. bugun kalktigimdada gordum. en son yapacagim birsey bile degil ona karsi aldatmak neden goruyorum rahatlatirmisiniz?
Rüyalarımda hep sevgilimi aldattığımı görüyorum, en son yapacağım şey bile değil. Sizce neden olabilir?