AİLEVİ SORUNLARİ VAR DİYE BİRANDA UZAKLASİRMİ SEVDİGİNDEN İNSAN?

Gizli Üye

merhaba çok güzel bir ilişkimiz vardı. Son 1 haftadır mutsuz isteksiz keyifsiz şekilde konuşuyordu. Ara ara çok sıcak konuşuyordu ama çoğunluk soğuk şekilde. 6 aydır birlikteyiz o süreden beri ailevi problemleri vardı. Kendi aile içiyle değil akrabaları kızın ailesin üstüne oynuyolar sürekli bunun gibi ağır şeyler oluyodu ben biliyodum. Kıza dedim hayırdır sen neden bu şekilde davranıyosun bana arıyorum bahane ariyosun konuşmamak için görüntülü arıyorum uyuma taklidi yapiyosun dedim mesaj atıyorum bazen görmemezlikten geliyosun bazen yaziyosun dedim sonra dediki çok doluyum biraz yanlız kalıp kafa dinlemek istiyorum rahat bırak beni lutfen dedi sana zarar vermek istemiyorum ilişkimize ya da dedi. tamam dedim arama goruntulude arama seslide dedim sadece yaz dedim. 2 gün geçti konuşmadan yazmiyo ben yazıyorum soğuk yaopiyi sonra aradım niyetin ayrilmaksa ayrılalım bitsin dedim dediki yok yemin ederim seni çok seviyorum biz ayrilmicaz sadece biraz zaman ver şu sorunlar bı bitsin söz ilk isim ailemle tanistircam seni diyo gerçekten seviyorux birbirimix ama bu şekilde çok garip geliyo biranda uzaklaştı benden aramiyo yazmiyo ayrılmış gibiyiz ama biz birlikteyiz senide çok seviyorum diyo kafa dinlicem biraz diyo bende dün 1 hafta süre verdim hiç yszmicam dedim sende yazma bana ya topla kendini ya da ona göre ben son konuşmayı yapicam dedim amacı ne sizce biranda bu şekilde soğuması normal değil bence ısrarla soruyorum ayrılmak gibi niyetin varsa söyle bu şekilde daha çok üzülüyorum en azından bikere şöyle bikere üzüleyim diyorum ama asla öyle bişey yok ben seni çok seviyorum sadece sorunlarım var ilişkimize yansicak o yüzden biraz ara verelim dedi konuşmayım bı sure dedi tamam dedim sizce ne yapmaya çalışıyor?

AİLEVİ SORUNLARİ VAR DİYE BİRANDA UZAKLASİRMİ SEVDİGİNDEN İNSAN?
5
2
Görüşünü yaz