Sevgilimin abisinin böyle bir şey demesi yanlış degil mi, sevgilim neden normal karşıladı?

Gizli Üye

Yani belki büyük bir şey degildir ama benim aile yapima ters. Şöyle ki bi elbise almistim ve deneyip sevgilime gösterdim bu güzel mi diye yaninda abisi de vardi ve o bana "fiziğine olmus bence popo falan guzel olmali zaten bu tarz seylerde kaldirabilmek lazim" dedi sevgilim de aynen ben de beğendim dedi. Ve hic garip karsilamadi yani. Bir daha konusu bile acilmadi ama ben cok takildim yani benim cevremde hos karsilanmaz bu tarz konusmalar sizce normal mi ben mi abartiyorum.

Sevgilimin abisinin böyle bir şey demesi yanlış degil mi, sevgilim neden normal karşıladı?