Sanal sevgilim mesajlarıma cevap vermiyor?

Gizli Üye
bundan 3-4 gün önce sanaldan birisine çok kotu bir şekilde tutuldum bu cocukla aramizda bir kac sey oldu ve sevgili olduk baya da iyi anlasiyorduk hic bir sıkıntımız yoktu ama dün geceye kadar uyuyakalmisim ve bana mesajlar yazmis nerde oldugumu neden cevap vermedigimi falan sormuş saat 9 civarlarinda uyanmistim bende ona uyuyakaldigimi soyledim bana cevap vermedi o gun sarji yoktu ve oyun oyniyacagini soyledi telefonu sarjda olacagi icin goremem dedi bende tamam dedim ama belli bir saatten sonra uyumak zorunda kaliyor tahminen 11 ya da 12 gibi uyumasi gerekiyormus aklima o an o geldi acaba erken mi uyudu diye sabah cevap vermesini bekledim gecede bir kac kere yazdım satır satır ama uyandigimda cevap vermemişti görmemişti bile açıkçası biraz korkuyorum başına bir sey gelmis olabilir mi diye arkadaslarini da tanimiyorum telefon numarasini da almamistim sadece bana yakin oldugunu biliyorum ev olarak ne yapmam gerektigini de bilmiyorum elimden gelen tek sey mesaj atmak evinin tam konumunuda bilmiyorum sadece semtini biliyorum gidecek imkanim da yok ailem yüzünden lutfen fikirlerinize ihtiyacım var
Güncellemeler
1 yıl
yeni hatirladim bugun tatile gideceklerini soylemisti bana beni bekleyebilir misin diye sormuştu yeni anlayabildim
Sanal sevgilim mesajlarıma cevap vermiyor?