Sevgilim mesajlarıma cevap vermiyor?

Gizli Üye
Sevgilimle telefonda konuştuk ve ayrıldık. Sonra tekrar konuştuk ve yüzüme kapattı. Mesaj atıyorum görüyor yazmıyor. Arıyorum meşgule atıyor. Ne yapmalıyım sizce?
Güncellemeler
+1 yıl
Sevgilimle ilişkiye girecektik. Erzurum'dan İzmir'e geldi. Bende hastayım ve tedavi olmazsam ölücem. Telefonla konuştuk ve seni seviyorum diyince ben ilişkiden vazgeçtim. Çünkü onunla yatarsam ve ölürsem kendisi üzülecek. Uzun süre tartıştık. Sonra kapattı telefonu yüzüme. Affet beni diye mesaj attım hiçbirine cevap gelmedi.
Güncellemeler
+1 yıl
ve benim olacaksın ya da kara toprağın diyor. Sen ölsen bile namusum diyebilicem diyor. Arkadaşlar çok zor bir durumdayım. Telefonda ağlamaya başlayınca ağlama dedi kıyamaz bana o bende ona. Napıcam ben
Sevgilim mesajlarıma cevap vermiyor?