Sadece sevilmek istediğim istiyorum çok mu şey istedim?

Gizli Üye

Şimdiye kadar konuştuğum sevgili oldugum erkekler tarafından hiç sevilmedim (bir kaç kişi vardı zaten) sürekli hep kendimden bişeyler vermeye çalıştım. Asla çıkar peşinde olmadım maddi manevi hiç bişey esirgemedim. Para yiyen ya da yararlanmak isteyen kızlardan olmadım. Yük olmamaya aksine hep destek olmaya çalıştım. İhanet nedir bilmedim çokça sevdim bağlandım yolda yürürken bile kafamı kaldırıp erkeklere bakmadım. Sadakatim öyle derindi ki.. Karşılığında sadece sevilmek istedim deli gibi sevsin bana aşık olsun istedim. Tek beklentim bu oldu. İsterse 5 kuruşsuz olsun ama beni yürekten sevsin sadık olsun istedim. Ama yok olmadı kendi sevgimin 10 da 1 i bile degıldı bana gösterilen.. Hayattan tek istediğim beklentim bu oldu insan bişeyi çok isteyince olmuyomuş.

Bazı kızları görüyorum aşırı süslü bakımlı makyajlı alımlı güzel.. Benim görmek istediğim yaşamak istediğim sevgiyi aşkı yaşıyorlar ama asla benim gibi karşısındakine his beslemiyolar. Onlar gibi güzel alımlı gösterişli tarza sahip olmadığım için sanırım sevilmiyorum ama sevgi bu değil ki. Sevgi her halinle sevmektir. İsterse çirkin, berbat giyinen, kilolu her neyse işte fiziksel özellikleri ne olursa olsun o kişiyi nedensiz sevmek degıl mı? Benim aşık oldugum kişiler de öyle brad pit degıldı. Sıradan orta kategoride olan kişilerdi ister görünüş olsun ister karakter...

Ben neden sevilmiyorum ya melonkolik, ciddi, ağır başlı, sessiz, ve neşesiz olduğum için mi?

Sadece sevilmek istediğim istiyorum çok mu şey istedim?
7 Görüş